Panel logowania:
Wyslij plik
Oferta portalu
 • Ilość slotów: 50
 • Jakość do 96kbps
 • Kodek: mp3/aac
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
 • Ilość slotów: 100
 • Jakość do 96kbps
 • Kodek: mp3/aac
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
 • Pojemność: 1024 MB (1GB)
 • Jakość do 48kbps
 • Kodek: mp3
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
 • Pojemność: 2048 MB (2GB)
 • Jakość do 64kbps
 • Kodek: mp3
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
B��d po��czenia z serwerem forum!
Tomasz Nowacki
OdSiebie.com za kratkami
Łukasz Ć., twórca OdSiebie.com - serwisu który robił ostatnio wielką furorę w internecie. Dotychczas bez zarzutu umożliwia m.in. wymianę plików z muzyką. Niestety w miarę osiągnięcia popularności serwisu wytwornie filmowe nie mogły pozwolić na milionowe straty które zapewniał im twórca OdSiebie.com założona została sprawa przeciwko twórcowi serwisu odsiebie.com Łukaszowi Ć. został złapany w sobotni poranek, policja wykrywła dodatkowo 200 pirackich płyt CD oraz 4 dyski twarde na których nagrane były filmy i pornografia. Serwis odsiebie przestał działać z dniem 30.10.2009 i nie zapowiada się że wróci szybko do swojej świetności. Zabezpieczone zostały dodatkowo logi użytkowników którzy wrzucali nielegalne programy. Policja nie ujawnia więcej szczegółów jednak bierze pod uwagę kontrole legalności programów użytkowników zarejestrowanych w serwisie odsiebie.com.

źródło: www.interia.pl
2009-11-05 20:28 | Admin
Nowa jakość dźwięku Creative Sound Blaster Wireless Music
Firma Creative przedstawia nowe rozwiązanie Sound Blaster® Wireless Music, które bezprzewodowo odtwarza muzykę z serwisu iTunes, utwory w formacie MP3 i dowolny dźwięk z komputera PC/Mac przez głośniki w zasięgu 30 m.

Dzięki Sound Blaster Wireless Music głośniki mogą być ustawione w dowolnym miejscu w domu, a zamiana komputera Mac lub PC w bezprzewodowy sprzęt muzyczny zajmuje tylko kilka minut. Odtwarzacz o wielkości standardowego pendrive’a można podłączyć do gniazda USB w komputerze, a odbiornik Creative Wireless Receiver do dowolnych głośników lub zestawu głośnikowego Creative GigaWorks T20W, zawierającego wbudowany odbiornik bezprzewodowy.

Sound Blaster Wireless Music współpracuje z dowolnym oprogramowaniem i źródłami muzyki, między innymi z serwisami iTunes, Napster, Rhapsody, Pandora, Slacker, LastFM, YouTube i MySpace. Twórcy wykorzystali opatentowaną technologię bezprzewodową o częstotliwości 2,4GHz, przeznaczoną specjalnie do przesyłania dźwięku, dzięki czemu słuchacze nie odczują przerw i zakłóceń transmisji typowych dla systemów Bluetooth i Wi-Fi. Ponadto technologia ta nie wymaga sieci bezprzewodowej, w wyniku czego konfiguracja i obsługa systemu jest znacznie prostsza niż w systemach opartych na sieci Wi-Fi.

Do urządzenia dołączone jest oprogramowanie na komputer PC lub Mac. Umożliwia ono indywidualne sterowanie muzyką w każdym z nawet czterech pomieszczeń, w których umieszczono odbiorniki Creative Wireless Receiver lub głośniki GigaWorks T20W.

Sound Blaster Wireless Music będzie dostępny na polski rynku od listopada 2009 r. Sugerowane ceny detaliczne to: Sound Blaster Wireless Music – 359 zł, Creative Wireless Receiver – 299 zł. Zestaw Sound Blaster Wireless Music + Wireless Receiver (combo) dostępny będzie w cenie 599 zł.

 

źródło: mediafm.net
2009-10-31 15:19 | Admin
Tuba.fm dostępna mobilnie
Blisko 30 kanałów z oferty serwisu Tuba.fm dostępnych jest za pośrednictwem platformy Gaga. Dzięki temu możliwy jest odbiór stacji za pośrednictwem telefonów komórkowych.

Korzystanie z mobilnego dostępu do kanałów Tuba.fm możliwy jest na telefonach z systemem Symbian dzięki aplikacji Gaga. Zastosowana technologia umożliwia przesyłanie treści audio z Internetu z wykorzystaniem niskich prędkości transmisji danych, a jednocześnie zapewnia stacjom ogólnopolski zasięg, również podczas podróży samochodem czy pociągiem.

Obecnie w ofercie Gaga znajduje się kilkadziesiąt stacji radiowych. W najbliższym czasie planowane jest udostępnienie treści audio na żądanie. Projekt Gaga realizowany jest przez firmę M2Sphere dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

źródło: mediafm.net
2009-10-31 15:15 | Admin
Tydzień z Przyjaciółmi w Planecie FM
23. października br. na polskim rynku ukaże się 45-płytowe wydanie DVD serialu „Przyjaciele”. Z tej okazji Planeta FM, patron medialny wydawnictwa, zaprasza swoich słuchaczy na „Tydzień z Przyjaciółmi”.

Począwszy od niedzieli, 25. października, przez sześć kolejnych dni, słuchacze Planety FM będą mogli wysłuchać ekskluzywnych wywiadów z Jennifer Aniston, Courtney Cox Arquette, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Aktorzy zdradzą w nich, co łączy ich z bohaterami, których odtwarzali, opowiedzą o swoich ulubionych odcinkach i wspomnieniach z planu . W trakcie „Tygodnia z Przyjaciółmi” na antenie Planety FM pojawi się polska obsada dubbingowa serialu, wraz z reżyserką, Miriam Aleksandrowicz. Radio Planeta jako jedyna stacja w Polsce wyemituje wywiad z nieżyjącą już ikoną polskiego dubbingu, Joanną Wizmur, która jeszcze przed śmiercią podzieliła się wspomnieniami dotyczącymi nagrywania dubbingu do serialu. „Tydzień z Przyjaciółmi” dedykowany będzie właśnie Jej pamięci.
2009-10-26 22:29 | Admin
Ruszyła Metrostacja.fm
W internecie można już słuchać MetroStacji – radiowej stacji dziennika „Metro”, stworzonej w oparciu o gusty i propozycje czytelników. MetroStacja nadaje głównie rocka, muzykę z lat 90. i nowości.

Kilka tygodni temu redakcja dziennika „Metro” ogłosiła plebiscyt na radiową stację marzeń, w którym pytała swoich czytelników o to, jakiego radia chcieliby słuchać. Okazało się, że czytelnicy „Metra” najchętniej słuchają muzyki rockowej i przebojów z lat 90., a także najnowszych hitów. Wśród najczęściej wymienianych przez nich zespołów znalazły się: U2, Metallica, Kult, Myslovitz, Pearl Jam, ale też Sigur Rós czy Placebo. W oparciu o wyniki plebiscytu stworzony został profil MetroStacji – stacji radiowej czytelników „Metra”.

Czytelnicy i internauci nadal mają wpływ na brzmienie MetroStacji - mechanizm radia umożliwia zgłaszanie nowych utworów oraz głosowanie na ulubione piosenki poprzez opcję „graj częściej/rzadziej”. Propozycje i opinie o kanale można też, tradycyjnie, przesyłać do redakcji „Metra”.

MetroStacji słuchać można na stronie eMetro.pl, a także pod adresem www.metrostacja.fm i na platformie Tuba.fm.

 

źródło: mediafm.net
2009-10-14 20:37 | Admin
Live Party in RadioMeteoryt
Audycja cykliczna, co tydzień inni goście! W tym tygodniu wystąpi formacja The Exotic Disco Project Team.


ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009-10-04 23:09 | Admin
Poprawa oprogramowania autopilotów

Dziś wszystkie serwery shoutcast jak i autopiloty powróciły na stary mocniejszy serwer - brak buffora. Zostało poprawione oprogramowanie autopilota. Automatyczne sprawdzanie kont FTP oraz autostart w przypadku zawieszenia się autopilota lub całego serwera. Została dodana opcja zmiany hasła do FTP w ustawieniach autopilota. ps. Mniejmy nadzieje, że już nie będzie problemu z dostępem do FTP.

pozdrawiamy
zespół eRadia.pl

2009-09-22 00:31 | Admin
Otwarcie Ambitnej Stacji Internetowej UPRADIO.pl
2012-08-13 08:19 | DiiMoon
Summer 2012
2012-08-04 16:25 | Karolek476
Otwarcie RadioWP.pl
2012-07-20 07:06 | Karrts
13.07.2012 Summer Party w Ibiza-Dance.pl

3.06.2012 (Piątek) Wakacyjne Summer Party w Ibiza-Dance.pl! Zaczynamy od godziny 12 do 24. Gościem specjalnym będzie Robson, który zagra od 17 do 18. Zapraszamy!

 

 

Line Up :

12-13 Gaba

13-14 Saimon.D

14-15 Van Majkel (Club Party)

15-16 Exation

16-17 Dzeku (PulsStacja.fm)

17-18 Robson

18-20 DJ F3ar

20-21 RADZ!O RUSH (RadioStix)

21-22 Dj HaKeT (Club Party)

22-23 Szymcio

 

2012-07-11 08:21 | ViDaL
30.06.2012 Robson w radiu Ibiza-Dance.pl

 

30.06.2012 Wielka Wakacyjna Impreza w radiu Ibiza-Dance.pl goście specjalni min. Robson, Older Grand zapraszam serdecznie!

www.ibiza-dance.pl !!! 30 czerwca nie może was zabraknąć!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012-06-25 15:25 | ViDaL
1 2 3 4 5 »
Copyright © 2007 - 2022 eradia.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!