Panel logowania:
Wyslij plik
Oferta portalu
 • Ilość slotów: 50
 • Jakość do 96kbps
 • Kodek: mp3/aac
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
 • Ilość slotów: 100
 • Jakość do 96kbps
 • Kodek: mp3/aac
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
 • Pojemność: 1024 MB (1GB)
 • Jakość do 48kbps
 • Kodek: mp3
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
 • Pojemność: 2048 MB (2GB)
 • Jakość do 64kbps
 • Kodek: mp3
 • Rozbudowany panel zarządzania
 • Aktywacja do 5 minut !
Ostatnio na forum
- (0 Odpowiedzi)
- [ivyfa]
- (0 Odpowiedzi)
- (0 Odpowiedzi)
- (0 Odpowiedzi)
- (0 Odpowiedzi)
- [uwyqys]
Profesionalny hosting
Nowa odsłona portalu

Z dniem 1 września ruszamy pełna parą, jak widać na pierwszy rzut oka specjalnie dla Was przygotowaliśmy nowy wygląd strony, który zapewni Wam łatwy, szybki i skuteczny dostęp do wszystkich asortymentów i bogactw portalu. Przygotowaliśmy również dla Was nową, ulepszoną wersję systemu spisu radiostacji w której dodaliśmy możliwość zapisania się jako słuchacz oraz możliwość komentowania stacji, co jest jej atutem lub czy warto odwiedzić właśnie tę stacje. No i kolejna zmiana, już jutro na forum eradia.pl powitamy nowe grono moderatorów, zostaną wybrane dwie osoby które zasilą nasze skromne dotychczasowe grono forum. Na dziś to tyle atrakcji pozdrawiamy i życzymy miłych chwil z naszym portalem.

 

zespół eradia.pl

2010-09-01 19:21 | Admin
Najbardziej Imprezowe Radio Ruszyło!

Ostatnio Portal Imprezowy Top Club pracował nad swoim własnym kanałem muzycznym... Projekt był bardzo obszerny, lecz aby mógł się on udać potrzebne było radio internetowe posiadające licencję. Okazuje się, iż Portal Top Club nawiązał bardzo owocną a zarazem ciekawą współpracę z RadioTuba.org które posiada licencję GEMA. Dzisiaj kanał muzyczny Top Club z dnia na dzień coraz bardziej tętni życiem oraz zdobywa nowych słuchaczy. Zawartość muzyczna kanału to 12 GB największych Imprezowych Hitów przy których człowiek zyskuje 100% energii oraz nastawia się pozytywnie na cały dzień. Kanał Top Club polecany jest na każdą domówkę, umili wam czas w pracy oraz pomoże wam się odstresować.

2010-08-30 17:14 | Admin
Rafał Bryndal Jazz Quartet po raz drugi na CD

27 jazzowych nagrań wybranych przez Rafała Bryndala trafi na półki sklepów muzycznych. 27 sierpnia br. Na rynku ukaże się album „Rafał Bryndal Jazz Quartet vol. 2”.

To już druga część kompilacji sygnowanej przez Chilli ZET. Jej nazwa - „Rafał Bryndal Jazz Quartet” to zarazem tytuł niedzielnej audycji nadawanej na antenie tejże stacji, w której znany dziennikarz i satyryk prezentuje swoje muzyczne, jazzowe fascynacje. Tym razem na dwa płytowe krążki (CD1 „Rozkoszne Objawy Zauroczenia”, CD2 „Nieznośne Następstwa Rozstania”) trafiło 27 utworów. Wśród wykonawców znaleźli się m.in. Charcie Haden, Joe Henderson, Miles Davis, Sonny Rollins i Horace Silver.

 

źródło: MediaFm.net
2010-08-30 13:48 | Admin
Antyradio schodzi do podziemia
"Antyradio schodzi do podziemia" to najnowsza akcja specjalna rozgłośni. Jej uczestnicy przejdą m.in. historycznymi kanałami wykorzystywanymi w czasie Powstania Warszawskiego.

Antyradio włącza się w tegoroczne obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W ramach organizowanej akcji specjalnej "Antyradio schodzi do podziemia" stacja zamierza przybliżyć swoim słuchaczom wydarzenia sprzed 66 lat. Jej uczestnicy przejdą historyczną trasę kanałami miejskimi, które były wykorzystywane przez powstańców w 1944 roku, a także wezmą udział w spotkaniu organizowanym w Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie zobaczą m.in. film "Miasto ruin" w 3D. Antyradio przygotowało również dodatkowe niespodzianki, które będą czekać na członków wyprawy.

2010-08-18 12:45 | Admin
Czego słucha się w Warszawie?
Najpopularniejszą rozgłośnią radiową w aglomeracji warszawskiej jest Radio Zet.

W okresie od maja do lipca br. najpopularniejszą stacją radiową w Warszawie było Radio Zet, które uzyskało 15,14 proc. udziału w rynku (15,91 proc. w tym samym okresie 2009 r.) - wynika z najnowszych badań Radio Track Millward Brown SMG/KRC.

Pierwszą trójkę uzupełniły wyniki Jedynki i Programu III Polskiego Radia, które zdobyły odpowiednio 11,55 proc. i 11,35 proc. udziałów (9,82 proc. i 7,38 proc. w ub.r.).
2010-08-15 05:37 | Admin
Radio ZET znów z wielką kumulacją
Sąd Okręgowy w Warszawie przychylił się do argumentacji Radia ZET zawartej w odwołaniu i zniósł zakaz wykorzystywania przez stację sformułowania "wielka kumulacja" do celów promocyjnych nałożony na wniosek pełnomocników RMF FM.

Sąd Okręgowy w Warszawie w postanowieniu z dnia 20. lipca br. wstrzymał swoje wcześniejsze postanowienie dotyczące tymczasowego zakazu używania przez Radio ZET sformułowania "wielka kumulacja" do celów promocyjnych . Uczynił to w odpowiedzi na zaskarżenie decyzji przez stację. Oznacza to, że Radio ZET znowu może bez ograniczeń posługiwać się określeniem "wielka kumulacja" w komunikacji marketingowej.
2010-08-07 23:09 | Admin
Kobiety coraz częściej słuchają radia
Nie da się ukryć, że to właśnie kobiety są jednym z ważniejszych targetów dla reklamodawców i jedną z istotniejszych grup odbiorców radia. Okazuje się, że blisko 12 mln kobiet słucha radia codziennie - wynika z danych Radio Track (SMG/KRC).

Kobiety w przeważającej liczbie gospodarstw domowych decydują o zakupach i finansach. To dlatego są atrakcyjne dla reklamodawców z tak wielu sektorów. Reklamy kierują do nich nie tylko producenci dóbr szybko zbywalnych czy kosmetyków, ale też telefonów komórkowych, ubrań czy banków. Kobiety bowiem robią coraz szybsze kariery, coraz więcej zarabiają, mają pieniądze na własne wydatki. Młodsze kobiety są mniej wierne markom i produktom, starsze bardziej. Jednak często kupują pod wpływem reklamy.
2010-07-15 15:19 | Admin
Toxic TP @RadioTP.pl

17 marca 2012 roku.. tego dnia kanał ClubMusic w RadioTP zagra nieco inaczej niż każdego zwykłego elektronicznego dnia..

W tym właśnie dniu wkraczamy w strefę najcięższych brzmień, prezentując je z niezwykłą dbałością i ekstrawagancją specjalnie dla Was drodzy słuchacze.
Wiele godzin pracy nad meetingiem zaowocuje w 12-godzinne wydarzenie, które zapamięta każdy. Wszelkie odmiany muzyki Hard przedstawią Wam specjaliści tej dziedziny!

 

 

 

 

 

 


2012-03-09 15:54 | DjFire
Otwarcie Radia - InterBass.eu
2012-02-28 23:51 | interbasseu
Otwarcie rozglosni Beat-Club

 

 

 

Przełomowe wydarzenie już dokładnie 24.02.2012 to właśnie ta data zostanie na zawsze w waszych sercach, to wlasnie w ten dzien zostanie otworzona klubowa rozglosnia ktora wywodzi sie prosto z Małopolski i nadaje na tym obszarze ale tylko i wylacznie muzyke klubowa.Zapraszamy na otwarcie!

 

 

 

 

www.Beat-Club.pl

 

 

 

 


2012-02-23 01:10 | beatclub
Truly Emotion Of Trance wydanie 150!

Truly Emotion Of Trance wydanie 150!

 

Już 28 stycznia 2012r na kanale Hybrid Gate wielkie wydarzenie! Od godziny 14:00 do godz 24:00

razem będziemy świętować  Truly Emotion Of Trance wydanie 150!

Z tej okazji na naszym RadioTP zagrają doświadczeni Dj’e i prezenerzy m.in. ID,MartiL8, Dj Sirius, SabreO, Philippe Rene, Michael Bourne, Dave Kartel, Lestat oraz najważniejsza osoba całego zamieszania -> Mat Deyo!

TEOT czyli Truly Emotion Of Trance to audycja 2-godzinna, którą prezentuje dla Was nasz prezenter Mat Deyo. Na każdym TEOT  można znaleźć: progressive trance, tech-trance, uplifting trance.
Podczas audycji są wyróżnione utwory pod nazwą HIT TEOT, są to kawałki, które są zawsze powtarzane w kolejnym TEOT oraz brane są pod uwagę na zakończenie roku gdy wydawany jest Yearmix.

Świętujmy razem TEOT Episod 150!!! 
Zapraszamy serdecznie!

 

2012-01-11 22:38 | DiiMoon
Dagu$ B-Day - 8.01.12 r. - ClubMUSIC Channel

 

 

 

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich  na niedzielny urodzinowy meeting Naszej bliskiej koleżanki Dagmary. Chcecie usłyszeć stary DJ's Team RadioTP? Musicie więc być z Nami w ten dzień! Zapraszamy również na godzinny występ specjalnego gościa - LoudGreenLife - dorze presperującego duetu producentów muzycznych działających dla wytwórni MyMusic! Dawka pozytywnej energii przyszykowana dla Dagmary i dla Was. Na zakończenie życzymy wszystkiego najlepszego solenizantce! Enjoy!

 

 

 

 


2012-01-07 20:28 | DiiMoon
« 1 2 3 4 5 »
Copyright © 2007 - 2017 eradia.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!